Lovári nyelvoktatás, lovári nyelvtanfolyamok Budapesten és országosan.

A nyelviskoláról

Üdvözöljük a Romani Shkola Nyelviskola honlapján!

Kérjük, engedje meg, hogy néhány szóban bemutassuk cégünket.

A romaniskhola lovári (cigány) nyelviskola amely angol, német, eszperantó, francia és lovári nyelvek oktatásával foglalkozik, 2001-ben alakult meg.  A fent említett nyelveken kívül a közeljövőben tervezzük további nyelvek bevezetését is.

A lovári cigány nyelv államilag elfogadott akkreditált nyelv. Ugyanolyan nyelvvizsga bizonyítvány szerezhető belőle mint bármely más nyelvekből. Világnyelv, mivel nagyon sok országban élnek olyan emberek, akik ezt a nyelvet beszélik.

Iskolánk célkitűzése ezen nyelv oktatása és népszerűsítése.

A RomaniShkola Nyelviskola közületekben, közintézményekben is szervez kihelyezett nyelvtanfolyamokat, amelyeken diplomás, több éves gyakorlattal rendelkező oktatók biztosítják azt, hogy a tanulók a legmagasabb szinten sajátíthassák el ezt a nyelvet is. Tanulóink a közoktatás, rendvédelem illetve szociális munka területen dolgoznak.

A tananyag középfokú nyelvvizsga követelményeit foglalja magában, melynek sikeres letételét a magas szinten kidolgozott felkészülési tematika is biztosítja a tanulók számára. A lovári az egyik legkönnyebben elsajátítható nyelv.

Tanfolyam indítás két hetente minden nyelvből. Igény esetén kihelyezett csoportot is indítunk, akár az Ön iskolájában vagy munkahelyén!

Támogatóink, partnereink:

Sz. I. Számítógép Iskola

ASAP IT Services Kft.

Tükör gravírozás

Pro-Contex Kft.

Érdeklődni és tanfolyamainkra jelentkezni a
(70) 265-56-56 telefonszámon lehet, hétköznap 08-18 óráig.

email:romaniskhola@gmail.com

OKÉV szám: 07-0426-03